Α.Ε.Ω - ΛΗΤΗ 2-7 στο πρωτάθλημα νέων της ΕΠΣΜ

7ος ΟΜΙΛΟΣ    (2η αγωνιστική)

Γήπεδο Ηλιούπολης
      ώρα 9.30

Α.Ε.Ω - Μακεδονικός Λητής   2-7

Ανώτεροι οι φιλοξενούμενοι σε όλες τις γραμμές και με περισσότερες αντοχές νίκησαν με το ευρύ σκορ 2-7 στο πλαστικό γήπεδο της Ηλιούπολης(προσωρινή έδρα της Α.Ε.Ω).
Η ομάδα της Αθλητικής Ένωσης Ωραιοκάστρου στο Α΄ημίχρονο προσπάθησε και πίεσε στα πρώτα λεπτά όταν και ήρθε η ισοφάριση με ωραίο σουτ του Τριανταφύλλου Δ. Από εκεί και μετά έδωσε χώρο στους αντιπάλους να κερδίσουν το κέντρο και να πετύχουν άλλα 3 τέρματα και να πάνε στο ημίχρονο με 1-4.
Στην επανάληψη έγιναν και πολλές αλλαγές αλλά το παιχνίδι κύλισε στα ίδια επίπεδα.Σκόρερ του 2ου τέρματος για την Α.Ε.Ω ήταν ο Αδαμίδης μετά από ωραία συνεργασία με τον Βασιλειάδη.